MasterChef Türkiye’de MasterClass günü heyecanlı geçti

Kabuklu deniz ürünleri konseptiyle üç şeften de ders alan yarışmacılardan Tanya, stüdyoda zor anlar yaşadı

MasterChef Türkiye’de MasterClass günü heyecanlı geçti
Ayşe Şeyma Arıkan - 12 Eylül 2020 Abone Ol

TV8’de ekranlara gelen MasterChef Türkiye yarışmasında, dün MasterClass günüydü. MasterChef’in  şefleri, yarışmacılara ayrı ayrı eğitimler verdi. Önce kadayıflı karides, ardından niyokki ve son olarak da ıstakoz yapan yarışmacılardan en başarılı tabağı çıkaran isim günün sonunda şefler tarafından açıklandı.

İlk turun sonunda Arem, Eray, Serhat, Barbaros, Ebru, Esra, Berker, Özgül’ün tabaklarını beğenilirken, ikinci turun sonunda ise başarılı olan yarışmacılar; Ebru, Berker, Özgül, Serhat oldu.

Final turunda seçilen dört yarışmacı, ıstakoz yapmak için kolları sıvadı. Bu turda da en iyi tabağı çıkaran Berker oldu. Geceyi birinci bitiren Berker, bir gün boyunca deniz ürünleri restoranında MasterClass alma şansına sahip oldu.

Kabuklu deniz ürünleri konseptiyle üç şeften de ders alan yarışmacılardan Tanya, stüdyoda zor anlar yaşadı. Kabuklu deniz ürünlerine alerjisi olan Tanya, farkında olmadan içinde kurutulmuş karides bulunan muhammaranın tadına baktı. Başarılı yarışmacı, kısa süre içinde rahatsızlanınca, gözyaşları içinde stüdyodan ayrıldı.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir