Masterchef’te alışılmadık veda!

Masterchef’te alışılmadık veda!
Haber Merkezi - 5 Ekim 2020 Abone Ol

Yıllar önce eşi tarafından şiddet gören ve 1 hafta önce de nişanlısından tarafından ihanet uğradığını söyleyen Duygu Acarsoy, dün akşam MasterChef Türkiye’nin elemesinde tabağını sabote ederek yarışmadan ayrıldı.

TV8 ekranlarının sevilen yarışması MasterChef Türkiye’nin dün akşam yayınlanan eleme bölümünde ilginç bir olay yaşandı. Esra, Duygu, Didem, Uğur, Sefa ve Eray’ın elenmemek için mücadele ettiği yarışta ilk turu başarıyla geçen Uğur, Esra ve Eray oldu. Sefa, Duygu ve Didem’in mücadele ettiği ikici turda ise alışık olunmayan bir durum yaşandı.

İkinci eleme turunda yarışmacılar Danilo Şef’in özel tarifi olan balık ekmek tabağı hazırlamak için yarıştı. 40 dakikalık sonra tadım aşamasına geçildi. Duygu hazırladığı tuz çoru tabakla şeflerin önüne geldi. Yemeğine kasıtlı olarak aşırı tuz koyan Duygu, tadım aşamasında şefleri üzerek hayal kırıklığına uğrattı.

Tadım sonrasında aralarında istişare eden şefler, Duygu’nun kasıtlı olarak yemeği kötü yaptığı konusunda görüş birliğine vardılar. Yapılan mülakaatta Duygu akademik hayatına devam etmek için bilerek yemeği kötü yaptığını beyan ederek yarışmaya veda etti.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir