Süleyman Soylu Denizli Valisi’nin gönül almasından mutlu oldu!

Süleyman Soylu Denizli Valisi’nin gönül almasından mutlu oldu!
Haber Merkezi - 19 Ekim 2020 Abone Ol

Görev yerlerinde aşırı çalışma ve titizlikle faaliyet göstermesiyle tanınan Denizli Valisi Ali Fuat Atik geçtiğimiz günlerde vaka sayılarının yükselişiyle birlikte koronavirüsle mücadele kapsamında bizzat sokağa inip vatandaşlarl yüz yüze iletişim kurarak incelemelerde bulunmuştu.

Heyet halinde gidilen bir gıda dükkanı önünde selam almayan, maske ve eldiven uyarısına aldırış etmeksizin heyeti muhatap edinmeyip arkasını dönüp işine devam eden esnafa karşı idari mevzuatın uygulanması talimatını vermişti.

Ancak sonradan kararın haklı olmasına rağmen kendi üslubunu sert bulan vali, durumu içine sindiremeyip sosyal medya üzerinden bir gönül alma bildirisi yayınlamıştı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Atik’in bu hassasiyetinden memnun olarak sosyal medya hesabından konuyla ilgili bir açıklama paylaştı. “Denizli Valimizin üslup özrü yerinde olmuştur.” notunu düşen Soylu da her gelişmede bizzat halkla yüz yüze iletişim kurduğundan ”ayaklı devlet” olarak biliniyor.

Halk arasında devleti bulutların üzerinden indirip vatandaşın ayağına götüren vali ve kamu yöneticilerinin artması temennisi hakim. Bu vesile ile Soylu Denizli Valisi Atik’in kadirşinas tutumundan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Vali Ali Fuat Atik Dönerci ustasına dakikalarca nafile dil döktü.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir